Okullarımız

aldenham

Aldenham School

Londra’nın kuzey batısında yeşillikler içinde kurulmuş geleneksel bir özel okuldur. Okul 400 yıldan uzun bir süre önce Kraliçe 1. Elizabeth’in izniyle kurulmuştur. Geleneksel ve modern mimari özellikleri birleştiren okul toplu taşıma araçlarıyla Londra’ya bir saatten daha az mesafededir.
Odalar, yemek salonu, sınıflar ve spor alanlarının hepsi kampüs içinde yer almaktadır.

dean claose

Dean Close School

Cheltenham İngiltere’nin batısında yer alan ünlü Bath ve üniversiteler şehri Oxford’a yakın bir kenttir. Dean Close School kentin hemen dışında modern bir kampüse sahip olup Premier Lig Futbol Stadyumlarına yakındır. Öğrenciler eski İngiliz sistemiyle akademik ya da spor becerilerine göre arkadaşlarıyla yarışırlar. Yüksek standartaki konaklama merkezi tek ve çift kişilik odalardan oluşur. Ekstra ücret karşılığı özel banyolu odalarda kalmak mümkündür. .

duke-of-york

Duke of York

Tarihi liman kenti Dover’ın hemen dışında geniş bir kampüs alanı üzerine kurulmuş olan Duke of York Okulu, 200 yıllık olmasına rağmen modern bir konaklama merkezine ve tiyatro binasına sahiptir.

Özellikle daha genç öğrencilerin hoşuna gidecek olan koğuş tarzı konaklama merkezi yeni arkadaşlar edinmek ve farklı kültürler hakkında öğrenmek için idealdir. Özel banyolu küçük odalar da mevcuttur.

Edinburgh-College-Atrium-e1449668262419

Edinburgh College

İskoçya’nın başkenti olan Edinburgh bir kültür ve eğitim merkezidir. Eski ve yeninin çok uyumlu bir şekilde kaynaştığı kent görülmeye değerdir.

Edinburgh College kente kolay ulaşıma sahip ve sahile yürüyüş mesafesinde olan modern bir kampüstür. Tam düzeneğe sahip sınıfları, modern tiyatro binası ve yemek salonu her türlü ihtiyaca yanıt verecek kapasitedir.

14748e707de09e377332e5cfa58f9f93

Prior Park College

Tarihi Bath kentine tepeden bakan bir tepe üzerinde bakımlı bahçelerin içinde kurulmuş bir kampüstür. Bath kentinde bir çok önemli eseri bulunan mimar Ralph Allen’ın inşa ettiği malikanenin çevresinde inşa edilmiş olan bu güzel kampüs yoğun İngilizce programları için mükemmel bir ortamdır.

mainBackground

Queen Ethelburga’s College

400 dönümlük yemyeşil bir alanda kurulu lüks bir yatılı okuldur. Tarihi ve modern unsurları içeren binalar en güzel otelleri aratmayacak kalitedir. Görkemli katedrali ve ortaçağdan kalma dar sokaklarıyla ünlü York kentine arabayla kısa bir mesafededir. Ayrıca kentteki müzeler gezi programı için ideal bir imkan sağlar.

royalschool

Royal Russell School

Londra’nın merkezine kolay ulaşımı olan Croydon’da kurulu bir kampüstür. Tüm konaklama odaları, sınıflar ve spor alanları kampüs içinde yer alır ve yaz okulu için ideal bir ortamdır. Derslerden arta kalan zamanlarınızı çeşitli spor etkinliklerine katılarak ya da Londra’yı ziyaret ederek geçirebilirsiniz.

quicklink-3

St. Lawrence College

İngiltere’nin güneydoğusundaki tarihi bir liman kenti olan Ramsgate’dir. Charles Dickens, ressam J.M.W. Turner ve Vincent Van Gogh Ramsgate’e konuk olmuş ünlülerdir. Okul yüzme havuzundan çim sahalarına kadar mükemmel bir yaz kursu için gerekli olan her şeyi sunar.

Moyles Court School

Moyles Court School

Bournemouth kentine 30 dakika mesafede olan okul binası, New Forest Milli Parkı içinde 40 dönümlük yeşil alan üzerine kuruludur. Doğal güzelliklerle kaplı çevre, sabah derslerinde öğrenilenleri öğleden sonraki projelerde uygulamaya koymak için ideal bir ortamdır.

Ramsgate 42 Spencer Square with Bike

Ramsgate

Ramsgate’in merkezine 10 dakika yürüme mesafesindeki Churchill House School sakin bir bölgede bulunmaktadır. 1814’te inşa edilmiş olan ana bina denize 30 metre mesafededir. Dersler ve diğer etkinlikler ana binanın karşı tarafındaki okul binamızın geniş ve ferah modern sınıflarında yapılır. Akşam etkinliklerinin yapıldığı Klüp Salonumuz da ana binanın diğer tarafındadır.

Ramsgate Churchill House 4

Sahil Kentinde Konaklama

Ramsgate’de öğrencilerimizi ağırlayan aileler, bunu yıl boyunca yaptıkları için farklı kültürlerden gelen öğrencilere alışkındırlar. Haftanın yedi günü boyunca yanında kaldığı aileyle yemek yiyen öğrencilerimiz, çarşamba, cumartesi ve pazar akşamlarını yine ailenin yanında geçirirler ve geri kalan 4 akşam okul etkinliklerine katılırlar. Böylece aileyle kaynaşma fırsatı bulan öğrencilerimiz konuşma becerilerini de uygulamaya koyma fırsatı elde ederler. Ailelerin büyük çoğunluğu okuldan en fazla 20 dakika yürüyüş (ya da kısa bir otobüs yolculuğu) mesafesindedirler. Akşam etkinliklerinin sonunda 18 yas altındaki öğrencilerimiz okul görevlileri tarafından kaldıkları ailelere teslim edilirler.